خانه / اخبار / اخبار اجتماعی / راه‌اندازی اپلیکیشن «راهنمای زائران روح‌الله»

راه‌اندازی اپلیکیشن «راهنمای زائران روح‌الله»

[ad_1]

سعید خال در جمع خبرنگاران با اشاره به آمادگی سازمان بهشت زهرا و شهرداری حرم حضرت امام خمینی (ره)‌ برای برگزاری بیست و نهمین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی گفت: در این بخش سازمان بهشت زهرا همانند سایر سازمان‌ها همکاری لازم را برای برگزاری بهترین مراسم انجام خواهد داد.

وی افزود: بر همین اساس سازمان بهشت زهرا در فضایی به مساحت ۷۵۰ هکتار در حرم حضرت امام خمینی برنامه‌هایی در بخش‌های مختلف از هفته‌ها قبل پیش‌بینی کرده است. این سازمان با ۸ معاونت، ۲۲منطقه، ۱۵ سازمان و ۵۰ اداره کل شهرداری تهران همکاری خواهد داشت.

خال گفت: طبق برنامه‌ریزی انجام شده از هفته‌های قبل دو هزار چشمه سرویس بهداشتی در ۹ سایت حرم، راه‌اندازی ۱۰ ایستگاه صلواتی، استقرار ۲۵ دستگاه ماشین برقی، استقرار ۲۰ ایستگاه اطلاع‌رسانی و … انجام شده است.

وی گفت: بر همین اساس ۱۵۰۰ پرسنل بهشت زهرا نیز به صورت شبانه‌روزی در اجرای مراسم همکاری خواهند داشت. ضمن اینکه در روزهای گذشته نخستین مرکز کنترل ترافیک در بهشت زهرا افتتاح شد که این کار در راستای سهولت زائرین خواهد شد.

خال همچنین از راه‌اندازی اپلیکیشن جدید راهنمایی زائران روح الله خبر داد و گفت: این اپلیکیشن نیز در در روز آینده در کافه بازار و سایت سازمان بهشت زهرا افتتاح خواهد شد.بر اساس برنامه ریزی سازمان بهشت زهرا از ۷ استان مهمان خواهد شد و سعی خواهد شد میزبانان خوبی برای زائران از این استانها باشیم.

وی همچنین از تمهیدات در نظر گرفته شده از سوی سازمان بهشت زهرا برای اجرای مراسم‌های شب های احیاء خبر داد و گفت: در این بخش نیز تمهیدات خوبی برای اجرای مراسم با حضور شهروندان پیش‌بینی شده است.

انتهای پیام/

[ad_2]

مطلب تصادفی

کوچه "آشتی‌کنان" در منطقه‌ای با ۷۹درصد طلاق/جاذبه گردشگری در میان برج‌های پست‌مدرن+تصاویر

[ad_1] خبرگزاری تسنیم/ «یک کوچه -صد خاطره» – «آشتی، قهر» – دو دوست دیرینه فرهنگ‌های …