خانه / اخبار / اخبار اجتماعی / نقش "شیپور" در حمایت و ترویج فرهنگ استفاده از کالای ایرانی

نقش "شیپور" در حمایت و ترویج فرهنگ استفاده از کالای ایرانی

[ad_1]

به گزارش تسنیم به نقل از روابط‌ عمومی “شیپور”، ناصر زرگر، معاون سرمایه گذاری، فرهنگی و اجتماعی معاونت توسعه روستایی نهاد ریاست جمهوری و مهندس رمضان لطفی معاون توانمندسازی و کارآفرینی سازمان رفاه خدمات و مشارکتهای اجتماعی شهرداری تهران، در بازدید از شیپور، از نزدیک شاهد فعالیت‌ها و اقدام‌ها شیپور در زمینه کاری نیازمندی‌های آنلاین قرار گرفتند.

در آغاز نیما اشرف‌زاده مدیر مارکتینگ شیپور با اشاره به موفقیت‌های این مجموعه گزارش‌هایی را از اقدام‌ها و کلیه فعالیت‌های شیپور در طول ۶ سال فعالیت تخصصی ارایه داد.

لطفی ضمن استقبال از موارد مطرح‌شده از سوی ایشان مواردی را درجهت بهبود روندهای کاری شیپور پیشنهاد کرد.

زرگر نیز باتوجه به ظرفیت‌های موجود شیپور نقش کسب وکارهای مجازی پیشرو در توسعه کسب‌وکارهای کوچک و نوپا را مطرح نمود.

رضا اربابیان مدیرعامل شیپور در ادامه به اهم فعالیت‌های انجام‌شده در این مجموعه پرداخت و گزارشی را در رابطه با اهداف و تصمیمات آتی شیپور ارایه کرد.

نوید ایران‌بهار مدیر روابط عمومی شیپور، از فعالیت‌های شیپور در زمینه مسئولیت‌های اجتماعی و کمپین‌های این شرکت در این زمینه همچون (کمپین دست به دست) نیز گزارشی را ارائه کرد.

در پایان زرگر و لطفی ظرفیت‌های موجود در شیپور را در جهت توسعه اقتصاد شهری و روستایی مثبت ارزیابی و ابراز امیدواری کردند این مجموعه در آینده بتواند سهم بیشتری را در توسعه اقتصادی داشته باشد.

انتهای پیام/*

[ad_2]

مطلب تصادفی

کوچه "آشتی‌کنان" در منطقه‌ای با ۷۹درصد طلاق/جاذبه گردشگری در میان برج‌های پست‌مدرن+تصاویر

[ad_1] خبرگزاری تسنیم/ «یک کوچه -صد خاطره» – «آشتی، قهر» – دو دوست دیرینه فرهنگ‌های …