خانه / بیداری اسلامی / مصاحبه | عضو ارشد حماس: مقاومت میراث دار انقلاب اسلامی ایران است

مصاحبه | عضو ارشد حماس: مقاومت میراث دار انقلاب اسلامی ایران است


دکتر” اسماعیل رضوان” در گفت‌وگو با خبرنگار بین الملل خبرگزاری تسنیم، با تبریک فرارسیدن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران گفت: این انقلاب میراث گرانقدری برای مقاومت در منطقه به یادگار گذاشت.  درحقیقت، انقلاب اسلامی ایران یاور مستضعفین  و حامی آرمان های فلسطین است. مهم این است رهبر، دولت و ملت ایران همگی انقلابی هستند. زیرا آنان توانستند، ایران را از دنباله وری از سیاست های آمریکا و استکبار جهانی نجات دهند، اکنون این کشور  حامی مقاومت و حقوق ملت های مستضعف درجهان است.

ایران پرچمدار آرمان های فلسطین

این عضو ارشد حماس تصریح کرد: انقلاب اسلامی ایران پرچمدار آرمان های فلسطین است و از مقاومت مردم  در برابر رژیم صهیونیستی حمایت می کند. همانطوری که می دانید رژیم پهلوی دنباله روی سیاست های آمریکا در منطقه بود اما با پیروزی انقلاب اسلامی در ایران سفارتخانه آمریکا در تهران به تصرف دانشجویان پیرو خط امام ( ره) در آمد و سفارتخانه رژیم صهیونیستی نیز بسته و تحویل فلسطینی ها شد.  ناگفته نماند، سفارت فلسطین در تهران بزرگ ترین سفارتخانه فلسطینیان در جهان عرب و اسلام است.

تشکیل جبهه ای فراگیر

وی در پایان با تاکید بر حمایت همیشگی  ایران از مقاومت، قدس و آرمان های فلسطین اظهار داشت: در شرایط کنونی ضروری است، بزرگترین و گسترده ترین جبهه فلسطینی اسلامی عربی برای مقابله با اقدامات آمریکا و رژیم صهیونیستی تشکیل شود  چرا که این اقدامات، تهدیدی برای فلسطین و کل منطقه غرب آسیاست.

انتهای پیام/


مطلب تصادفی

عکس/حلقه‌های زیبای حفظ قرآن در اندونزی

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، کشور اندونزی با بیش از ۲۶۱ میلیون نفر …